Workshopy na vianočnom Dobrom trhu!

Dobrý trh v spolupráci s LAB pre vás pripravili niekoľko kreatívnych workshopov s názvom Dobrô dielňa. Počas Dobrého trhu 17.12.2016 vás čakajú tri workshopy, z ktorých si okrem zážitku z príjemne stráveného času odnesiete aj originálne vianočné dekorácie. Prvé dva workshopy sú určené pre deti, tretí pre dospelých. Nájdite si ten svoj!

10:00 Vianočné svetlá – detský workshop
Deti si počas workshopu vytvoria vianočné svietiace pohľadnice pomocou vodivej farby a LED žiaroviek. Nebude to len o tvorení, ale aj o učení. Zopakujeme si základy s fyziky a hravou formou sa naučíme, ako fungujú elektrické obvody. Za dizajnom pohľadníc stojí grafička Anna Jablonowska Holy.
Lektor: Zuzana Liptáková
Poplatok: 5EUR/ 7EUR na mieste

13:00 Dobré nožnice prajem – detský workshop
Workshop je sčasti divadelným predstavením „najväčšieho papierológa na svete, Carla“, ktorý hovorí o svojej ceste do Papierového kráľovstva. Čo sa prihodilo princeznej Písanke, ktorú chcel uniesť drak Brakozdrap? Deti sa hravou formou naučia vytvoriť si rôzne jednoduché masky, čiapky a papierové hračky, vypočujú si hymnu Papierového kráľovstva, hru na ukulele, ústnu harmoničku, píšťalku, alebo didžery-du, ktoré zvukovo dotvoria tvorivé chvíle strihania.
Lektor: Karol Krčmár – výtvarník, dizajnér
Poplatok: 5EUR/ 7EUR na mieste

15:00 Dobré ozdoby – workshop pre dospelých
Vytvorte si vlastné dizajnové vianočné dekorácie variovaním základných tvarov, ktoré pre Vás pripravila dizajnérka Andrea Ďurianová. Vďaka technike laserovania, budete odchádzať s vlastnými nápaditými kúskami pre váš vianočný stromček. Treba si priniesť počítač a myš, predpokladom je základná počítačová gramotnosť.
Lektor: Aďa Ďurianová za grafické spracovanie, Karolína Barényi za Lab – práca na laseri
Poplatok: 20EUR/ 30EUR na mieste

Počet účastníkov je obmedzený na 15 miest na každom workshope. Registrujte sa cez formulár, ktorý nájdete tu.

2017-08-10T19:59:44+00:00