Rozširujeme počet dobrovoľníkov!

Zvýšené bezpečnostné opatrenia v aktuálnej situácii si vyžadujú rozšíriť počet dobrovoľníkov, ktorí sa zapoja do organizácie našich exteriérových podujatí 15. septembra. 

Hľadáme pomocníkov na triediace stanice – doBIOvoľníkov. Všetci doBIOvoľníci budú mať zabezpečené ochranné pomôcky (rúška, rukavice a pod.) a žiadny priamy kontakt s odpadom nebude potrebný.

Hľadáme tiež dobrovoľníkov na brány, aby dávali pozor na dezinfekciu pri vstupe a strážili dohodnutý počet návštevníkov.

Všetkých dobrovoľníkov aj doBIOvoľníkov čaká školenie a odmena v podobe nových vedomostí o zero waste a separovaní odpadu. K tomu tričko, desiata a účasť v našom skvelom tíme!

Celý svet sa aktuálne nachádza vo výnimočnej situácii plnej obmedzení a opatrnosti.

Aby sme dodržali bezpečnosť aj my, znížili sme kapacitu Dobrého trhu, rozdelili sme lokalitu Panenskej a okolia na menšie zóny, kde budeme monitorovať počet návštevníkov, chystáme dezinfekcie, rúška a vďaka obmedzenému počtu návštevníkov, primerané rozostupy medzi ľuďmi.

Mnohí trhovníci na Slovensku utrpeli ťažké finančné straty a nachádzajú sa na pokraji finančnej udržateľnosti.

Aby sme ich podporili, Dobrý trh bude – u susedov aj online a preto veľmi uvítame aj vašu pomoc!

Prihlasovací formulár pre dobrovoľníkov nájdete tu

Prihlasovať sa môžete do pondelka 7.septembra. V prípade doplňujúcich otázok, prosím, kontaktujte našu koordinátorku dobrovoľníkov Kristínu Galkovú na adrese: kristiina.galkova@gmail.com alebo telefonicky 0918 268 981

2020-08-28T19:58:09+00:00