Radi by ste sa stali súčasťou tímu na Dobrom trhu na Panenskej?

Chceš byť súčasťou tohto „pouličného festivalu“? Budeme veľmi radi, keď sa aspoň na jeden deň staneš súčasťou nášho tímu. Druh práce a čas závisí od dohody. Najbližší Dobrý trh bude na v Starej Tržnici 19. 12. 2015. V prípade otázok a záujmu sa ozvi na: z.hrdlickova@gmail.com.

Prečo hľadáme dobrovoľníkov a čo bude ich práca?
Dobrý trh sa každým podujatím rozširuje a na to, aby všetko fungovalo na 100% veľmi oceníme pomoc ďalších ľudí, ktorí sú nadchnutí pre myšlienku tohto „pouličného festivalu“. Pracovných úloh je na výber hneď niekoľko: vyzdobenie a vytvorenie InfoStánku Dobrého trhu, cez pomoc v ňom (poskytovanie informácií návštevníkom, predávanie produktov Dobrého trhu), usmerňovanie predajcov pri rannom rozkladaní trhu, technickú a produkčnú pomoc pri programe, ale aj v priebehu celého podujatia  až po fyzickú pomoc po ukončení trhu.

Koho hľadáme?
Dámy a pánov, ktorých nadchla myšlienka podujatia a radi by sa tiež podieľali na jej vzniku. Druh práce je podľa dohody v čase od 7.00 – 19.00 hod. (podľa dohody) 15. 9. 2015 na Panenskej ulici v Bratislave.

 

2017-08-10T20:10:48+00:00