Nové opatrenia – nová podoba Dobrého trhu

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Bratislave nariadil počas tohto víkendu nové opatrenia týkajúce sa organizácie verejných podujatí. Tie sú platné od dnešného dňa 14.9. Preto sme boli nútení na poslednú chvíľu týmto obmedzeniam prispôsobiť aj plánovaný Dobrý trh.

Tri mesiace sme s celým tímom, partnermi, dodávateľmi, umelcami a spolu so susedmi a miestnymi organizáciami robili všetko preto, aby sa mohli otvoriť dvory pre malé a bezpečné trhy v susedstve Panenskej ulice. Čo všetko sme pripravili, aby sme vytvorili bezpečné podmienky pre jednotlivé podujatia vo dvoroch, nájdete tu: dobrytrh.sk/bezpecnost

Žiaľ, nové sprísnené opatrenia nám neumožnia zorganizovať tieto trhy z kapacitných dôvodov. Trhovníkov preto nájdete iba online www.dobrytrhonlajn.sk môžete ich podporiť návštevou, pozdravom a nákupom.

Dnes je tiež posledný deň, kedy si môžete zakúpiť Mačky vo vreci, do ktorých prispeli všetci z trhovníkov svojimi produktami. Tematické tašky, ktoré ste si objednali alebo si ešte dnes objednáte, si vyzdvihnete v utorok, 15. septembra, v okolí Panenskej ulice. Tam si pre vás susedia ako Festival [fjúžn], Humbuk, Staré lýceum, Občianske združenie Bratislavské rožky či Artforum
pripravili komorný program. Vstup bude kvôli obmedzenému počtu návštevníkov kontrolovaný.

Buďte opatrní, ohľaduplní, dodržujte bezpečnostné odporúčania vo dvoroch aj na ulici. Užite si naše susedstvo! Dobre bude.

Chcete podporiť aktivity Dobrého trhu a zostať doma? Kúpte si Dobrú mačku a získate šancu vyhrať grafiku od Čiernych dier.

Kde vyzdvihnúť zakúpené Mačky, nájsť informáciu o bezpečnosti či o programe zistíte tu: Dobrý trh u susedov

Tešíme sa na vás! Nezabudnite na rúška a čisté labky. 🐾

2020-09-14T11:19:53+00:00