Na Dobrom trhu v nedeľu vystúpia Dorota Nvotová, Konvergencie aj Matúš Vallo

Až na dvadsiatich troch miestach v susedstve Panenskej ulice sa bude konať program v rámci Dobrého trhu v nedeľu 15. septembra. Od Suchého mýta až po Svoradovu bude pre návštevníkov pripravených vyše 130 stánkov, dve gastro zóny a bohatý program. Pripravené sú hudobné chuťovky, divadielka pre deti, diskusie, výstavy a workshopy. Väčšinu programu pripravili obyvatelia susedstva, prevádzky a inštitúcie v okolí. Pre návštevníkov Dobrého trhu otvorili svoje bežne neprístupné dvory v snahe sprostredkovať atmosféru tejto jedinečnej časti Bratislavy.

Koncerty, diskusie o meste a program pre deti

Pri príležitosti sedemdesiateho výročia založenia VŠMU budú v parčíku Svoradova celý deň vystupovať študenti a absolventi tejto školy. V budove oproti, v opustenej nemocnici na Zochovej, sa chystá unikátny koncert kapely Don´t trust butterflies. Verejnosť bude môcť do budovy vstúpiť len počas koncertu v špeciálnom režime, kapacita je limitovaná na 100 osôb. Novým zapojeným susedom je Galéria Statua, sídliaca v Pálffyho paláci, ktorá prinesie výstavu a otvorí svoju záhradu pre príjemné posedenie. Po prvý raz bude program aj vo dvore základnej a materskej školy Milana Hodžu na Podjavorinskej, kde sa usídli zóna festivalu [fjúžn].

Špeciálny program sa chystá aj vo dvore susedskej Základnej umeleckej školy Miloša Ruppeldta. Dvor, ktorý má prejsť rekonštrukciou, si novú podobu vyskúša “nanečisto”. V spolupráci s projektom Živé námestie umiestnia v tomto jedinom verejne prístupnom dvore na Panenskej červené bratislavské stoličky Sadni si. Oddychovú zónu doplní profesionálne piáno a výberové víno. Vo dvore ZUŠ sa predstavia Konvergencie aj Dorota Nvotová.

Na Dobrom trhu sa bude prezentovať aj októbrová konferencia WhatCity? Mesto bez odpadu o cirkulárnej ekonomike v mestách. Milota Sidorová bude diskutovať o živote na predmestí Borisom Hrbáňom, architektom a developerom z Imagine Development, urbánnym geografom Pavlom Šuškom zo SAV, Illah van Oijen, komunitnou developerkou z o.z. Punkt a Barborou Gažovou, obyvateľkou Bernolákova a podnikateľkou zo značky Mylo. V stane WhatCity budú aj workshopy výroby upcyklovaného skla, soli do kúpeľa a varenia bez zvyškov s blogom Do poslednej omrvinky.

V stánku Zašiváreň si budete môcť opraviť svoje oblečenie, vyrobiť si masky na spanie alebo kúpiť si upcyklované kúsky. Zaujímavý program chystá aj Artforum, kde sa budú rozprávať o zmenách vo verejnom priestore. Na ulici osadia interaktívny ružový rám, kde okoloidúci budú môcť zaznačiť, čo by si na ulici predstavovali. Popoludní tu vystúpi zoskupenie Toddler Punk. Novým susedom, ktorý sa zapojí do programu Dobrého trhu, bude Klub pod Lampou na blízkej ulici Palisády. Počas dňa tu chystajú detské divadielko a workshop ekologického obalového materiálu Včelobal. Už tradične bude súčasťou Dobrého trhu aj detský trh, tento raz vo dvore na Panenskej číslo 8, aj s celodenným workshopom výroby transparentov na záchranu klímy pod vedením iniciatívy Znepokojené matky.

Susedia otvoria dvory a ateliéry

Susedia z Panenskej a Podjavorinskej vytvorili pre návštevníkov Dobrého trhu autentický program s cieľom predstaviť im lokalitu inak ako v bežný deň. Miestni obyvatelia a obyvateľky a domáce prevádzky sa so svojimi nápadmi mohli, rovnako ako v predošlých vydaniach Dobrého trhu, prihlásiť do susedskej výzvy. Vďaka spolupráci s Nadáciou VÚB, partnerom Dobrého trhu pre komunity, organizačný tím opäť produkčne aj finančne podporí ich nápady. Susedské aktivity budú mať v priestore aj na mape špeciálne označenie susedský program.

Na jarnom Dobrom trhu obyvatelia Jakubáku veľmi milo prekvapili svojou iniciatívou a rozmer komunitného podujatia, ktorým Dobrý trh je, posunuli o ďalší stupeň vyššie. Tešíme sa na to, ako sa tejto výzvy chopia domáci z tohto susedstva Bratislavy. Je pre nás radosť  podporovať svojím dielikom v celej mozaike Dobrého trhu ľudí, ktorí majú chuť stať sa aktívnymi spolu-hostiteľmi a chcú ponúknuť na pomyselný stôl tejto susedskej slávnosti niečo vlastné,“ hovorí Lucia Luptáková, zástupkyňa Nadácie VÚB, ktorá sa už druhý rok podpisuje pod toto mestské podujatie ako partner pre komunity.

Tentokrát budú môcť návštevníci v rámci susedského programu nazrieť do otvoreného ateliéru umelca Andreja Augustína či vypočuť si unikátny harfový koncert v showroome Konsepti na Zochovej. Otvorené bude mať aj Galéria Čin Čin a galéria nomadSpace. V Next Apache si budete môcť vypočuť si prednášku z histórie bratislavských spolkov, ktorú pripravuje susedka a nadšenkyňa histórie Katarína Králiková a popoludní sa tu ukáže aj primátor Bratislavy Matúš Vallo, pripravený zodpovedať otázky obyvateľov. Vo dvore na Panenskej 13 chystajú susedia v spolupráci s Design Veteran Car Club Bratislava výstavu unikátnych veteránov Bugatti a vo dvore ZUŠ bude pod holým nebom masírovať susedka z Panenskej. Otvorené budú mať aj v Malinovej jazykovke, Staromestskej knižnici, Downtown Restaurant & Bar a Goetheho inštitúte. V Rakúskom kultúrnom fóre odohrá koncert klezmer duo z Viedne. Súčasťou programu Dobrého trhu sú aj služby božie v modlitebni Evanjelickej cirkvi metodistickej a Veľkom kostole.

Novinkou sú vratné poháre

Dobrý trh chystá aj novinky v nakladaní s odpadom. V rámci svojej Zero Waste stratégie sa organizátori rozhodli nahradiť kompostovateľné poháre opakovateľne použiteľnými. „Napriek tomu, že sme na Dobrom trhu vždy dbali na to, aby kompostovateľné poháre naozaj skončili v komposte, stále sú to jednorázové obaly, ktorých použitiu by sme sa mali vyhýbať. Preto sme sa rozhodli, napriek náročnejšej logistike, zaviesť vratné poháre, ktoré možno používať znova a znova,” hovorí Illah van Oijen, programová riaditeľka podujatia Dobrý trh. Vratné poháre budú na Dobrom trhu na pivo, nealko, ale aj na kávu. Zálohu 2 eurá zaplatia návštevníci rovno s kúpou nápoja a späť ju dostanú pri vrátení pohára v stánkoch alebo na troch špeciálnych vratných miestach. „Ak by chceli návštevníci náš zámer podporiť, svoj pohár nám môžu darovať na každej separačnej a vratnej stanici,” dodáva Illah van Oijen.

Dobrý trh sa uskutoční v nedeľu 15. septembra od 10:00 do 17:00 na Panenskej a Podjavorinskej ulici.

Celý program:

 1. Galéria STATUA, Pálffyho palác, Zámocká 47 SUSEDSKÝ PROGRAM

Celý deň Ladislav Pálmai: Selfborns, Výstava
Výstavy v galérii Statua približujú rozmanité podoby súčasnej sochárskej scény a tvorba Ladislava Pálmaia predstavuje veľmi osobnú a osobitú výpoveď. Opiera sa o svojskú imagináciu, ktorá súvisí a je priamou odozvou tém, ktoré stvárňuje.
Celý deň Otvorená záhrada pre posedenie
Zastavte sa na čapované prosecco, pivko a tapas, pozrite si aj výstavu veteránov.

 1. Pódium VŠMU, Parčík Svoradova

Vysoká škola múzických umení v Bratislave tento rok oslavuje 70. výročie svojho založenia. Na jej počesť študenti pripravujú projekt OPEN MIC VŠMU. V celodennom kultúrnom programe sa predstaví takmer 30 študentov a absolventov VŠMU. Umenie, ktoré počas akademického roka kreujú v divadelných, filmových a koncertných sálach, prinesú von, bližšie k ľuďom, do Parčíku Svoradova.

10:00 – 10:30 Strašidlá, divadelné predstavenie pre deti
11:00 – 11:45 Chick to Chick trio, koncert
12:00 – 12:15 Monika Davideková, spevácky koncert s gitarovým doprovodom
12:45 – 13:20 Agi Hlavenková band, koncert
13:30 – 13:45 Andrea Bučko, koncert
14:00 – 14:15 Viktória Purdeková, Lucia Zubrová, Dorota Bystrianska, Tomáš Husár, ľudové tance
14:15 – 14:20 Lukáš Dóza a Tereza Mandzáková, koncert
14:20 – 14:30 Petra Gavláková, autorské čítanie
14:30 – 14:45 Sára Polyáková, spevácke vystúpenie
14:50 – 15:05 Erik Žibek, stand up comedy
15:05-15:15 Karin Jakabovičová, koncert
15:20 – 15:30 Silvia Sviteková, Hana Galinová, Matúš Szeghö, tanečná performance
15:35-15:45 Katarína Macková, spevácke vystúpenie
16:00-16:45 LUIS (kapela), koncert
19:00 – 22:00 Open-air premietanie filmov režisérov z Filmovej a televíznej fakulty

 1. [fjúžn] zóna, ZŠ Podjavorinskej

10:30 – 11:15 Luka Majetić, Gordon Tan a Stano Počaji
Exkluzívne medzinárodné spojenie troch znamenitých gitaristov: Luka Majetić z Chorvátska, Gordon Tan z Nového Zélandu a slovenský jazzman Stanislav Počaji.
11:30 – 12:30 Tanečný workshop s Aaron Mitu
Príďte si rozhýbať telo na absolútnu tutovku Dancehall s výnimočnou tanečníčkou afrického pôvodu, ktorá je lektorkou a ambasadorkou tohto tanečného štýlu na Slovensku aj v zahraničí.
12:15 – 12:45 Aleš Vojtášek: The Staircase + Magdaléna Izakovičová
Umelecká inštalácia prináša nádej v otvorenejšie Slovensko bez predsudkov, škatuľkovania a xenofóbie. Je dôležité vystúpiť zo zaužívaných stereotypov a výstup po schodisku môže byť rituálom očisty. Na schodoch vystúpi aj nadaná violončelistka, pôsobiaca v zoskupení Solo Quartet a činohre SND.
13:00 – 13:30 Detský koncert
Špeciálne pre [fjúžn] zónu na Dobrom trhu si malí frekventanti ukrajinskej školy v Bratislave pripravili hudobno-tanečné vystúpenie.
14:00 – 14:30 Ismar Elmar Rivero ft. Maria Juana Son, koncert
Traja vášniví umelci vás vezmú na cestu do vzdialenej Latinskej Ameriky. Kubánsky spevák, gitarista a skladateľ Ismar Rivero bude vystupovať spolu s basistom Marceloom Ramosom z Chile a mexickým perkusionistom Alexom Machadom.
15:00 – 15:40 Thierry and Friends, koncert
Veselé, pozitívne, roots reggae postavené na pôvodných afrických rytmoch. Vlastné skladby spievané jednoduchými slovami po francúzsky, slovensky a po africky, v sebe nesú veľké posolstvá a myšlienky.
16:00 – 17:00 Divadlo SpozaVoza: Ružová rozprávka
Veselá rozprávka s pesničkami o prasiatkach ktoré hľadajú svoj domov v rôznych krajinách (Amerika, Azia, Afrika, Antarktída). Deti sa naučia poznávať rôzne krajiny a zažijú s prasiatkami veľa humorných situácií.

 1. .klub pod lampou, Partizánska 2, vstup z Palisád SUSEDSKÝ PROGRAM

11:00 – 12:00 Na Zemi dobre mi
Environmentálna rozprávka z dielne Divadla na hojdačke
13:30 Workshop Včelobal
Včelobal je prírodný ekologický obal na potraviny. Slúži ako alternatíva potravinovej fólie a alobalu. Vyrobte si ten vlastný v .klube pod lampou!

 1. Opustená nemocnica, vstup zo Zochovej

Navštívte bežne uzavretú budovu a zažite unikátny koncert v jej útrobách!

15:30 – 16:15 Don’t Trust Butterflies, koncert
Mladá bratislavská kapela, víťaz Demovnice Rádia FM a Objav roka Radio Head Awards 2018 sviežim indie-popom oživí poslucháreň v bývalej pôrodnici. Koncert má obmedzenú kapacitu.

 1. Otvorený ateliér, Zochova 16 SUSEDSKÝ PROGRAM

Celý deň Ateliér Andreja Augustína
Andrej Augustín sa venuje maľbe obrazov, voľnej grafike, maľbe porcelánu a keramiky, ako aj ilustrovaniu knižiek. Ateliér, v ktorom pracuje, má zariadený ako galériu. Pre Dobrý trh pripraví limitovanú sériu digitálnej tlače zo svojich obrazov.

 1. Showroom Konsepti, Zochova 10 SUSEDSKÝ PROGRAM

11:00 – 17:00 Otvorený showroom
14:30 Emília Nádlerová, koncert
Nenechajte si ujsť koncert v novootvorenom, krásnom priestore Konsepti. Emília Nádlerová harfu vyučuje, ale hráva aj na ulici. Úpravy klasických a barokových piesní predvedie na 29 strunovej írskej harfe.

 1. Galéria Čin Čin, Podjavorinskej 4 SUSEDSKÝ PROGRAM

Počas dňa Adriana Ďurianová, výstava a komentovaná prehliadka
Andrea Ďurianová je dizajnérka poriadku a systému. Absolvovala šperk na VŠVU, ale jej práce majú často širší rozmer aj mierku. Aktuálne sa rozhodla otestovať takzvaný studený spoj, prácu s materiálom len jeho skladaním.

 1. ZAŠIVÁREŇ

Roztrhané nohavice? Pokazený zips? Odpadnutý gombík? Dajte vášmu oblečeniu druhú šancu.  Zašiváreň je projekt dvoch značiek zaoberajúcich sa dizajnovým spracovaním textilného odpadu, BAGBET a FRL. Môžete sa tešiť aj na najnovšie upcyklované kúsky. Hosťom Zašivárne bude multimediálna umelkyňa Andrea Lala.

Celý deň Oprav si svoje oblečenie
10:00 – 11:00, 14:00 – 15:00 Workshop výroby masky na spanie
Zo zbytkových materiálov z textilnej výroby.

 1. WhatCity? stage

Tento rok sa WhatCity? v spolupráci s Incien venuje možnostiam cirkularity miest a obcí. Príďte na malú ochutnávku októbrového podujatia WhatCity? Mesto bez odpadu na Dobrom trhu, kde sa budeme snažiť odpovedať na to, ako súvisí lokálna produkcia v mestách a predmestiach s obehovou ekonomikou. Hlavným partnerom WhatCity? stage je Imagine Development.

Celý deň: MARS
Výnimočný workshop upcyklovaného skla. Budeme vyrábať poháre, vázy, misy.
Celý deň: Meet&Greet: Ivana Maleš
Využite možnosť zoznámiť sa s inšpiratívnou environmentalistkou, odborníčkou na cirkulárnu ekonomiku a tvorkyňu koncepcie Dobrý trh bez odpadu
11:00 – 12:00  Workshop výroby soli do kúpeľa s Mylo
Vyrobte si soľ kúpeľa s lokálnym výrobcom prírodnej kozmetiky Mylo. Domov si odnesiete vlastnoručne vyrobenú vzorku s receptom, ktorú zabalíme do papierového sáčku alebo vašej sklenenej nádoby s uzáverom (odporúčame priniesť). Workshop je za dobrovoľný príspevok
12:00 – 13:00, 15:00 – 16:00 Do poslednej omrvinky
Workshop zero waste kuchyne. Neviete, čo so staršími potravinami? Poradí vám Lucia Grigová z blogu Do poslednej omrvinky. Značka (nielen) kuchynských spotrebičov Klarstein týmto workshopom nadväzuje na svoju letnú kampaň proti plytvaniu jedlom Odpadlíci – boj o prežutie.
14:00 – 15:30 Ako žiť dobrý život na predmestí?
Suburbanizácia, teda nárast predmestí Bratislavy je najdynamickejšia priestorová zmena, ktorá ovplyvňuje mesto. Ako by sme mali plánovať zázemie mesta tak, aby ľudia mohli svoj život plnohodnotne žiť? Ako odľahčiť nesmierny tlak, ktorým zázemie metropolitného regiónu na mesto pôsobí? Budeme sa rozprávať s Borisom Hrbáňom, architektom a developerom z Imagine Development, urbánnym geografom Pavlom Šuškom zo SAV, Illah van Oijen, komunitnou developerkou z o.z. Punkt a Barborou Gažovou, obyvateľkou Bernolákova a podnikateľkou zo značky Mylo. Moderuje Milota Sidorová.

 1. Artforum, Kozia 20

10:00 – 12:30 MestoCity parkuje: Čo všetko s jedným parkovacím boxom?
Príď sa zapojiť do skúmania potenciálu verejného prostredia. Pozri sa cez Ružový rám na jedno parkovacie miesto a prispej svojou víziou jeho dokonalého využitia.
12:00 – 13:00 Posvieťte si s nami na sny: Koniec sveta a čo je za ním
Interaktívny workshop pre deti s knižným príbehom
13:30 – 14:30 Čo môže zmeniť jedna lavička a ako efektívne využívať verejný priestor?
Diskusia o výstupoch z nápadov cez Ružový rám.
15:30 – 16:00 Toddler Punk
Pesničky kapely bavia nielen deti, ale aj rodičov. Príďte si vypočuť pouličnú ochutnávku z albumu Ťulinove hudobné príbehy.

 1. Staromestská knižnica, Panenská 1 SUSEDSKÝ PROGRAM

Celý deň Predaj vyradených kníh, registrácie do knižnice zadarmo

 1. Malinová jazykovka, Panenská 7 SUSEDSKÝ PROGRAM

Spája ľudí, ktorých bavia nielen cudzie jazyky, ale sú aj kreatívni a nezľaknú sa vzdelávania. Organize jazykové kurzy v malých skupinkách, tvorivé dielne a rodičovské workshopy.

Celý deň Ochutnajte Malinovú jazykovku
„Šprichst du dojč? Du ju spík ingliš?“ Preverte svoj jazyk v 15 minútovej konverzácii v nemčine alebo v angličtine. Uvidíte, ako na tom ste a my vám poradíme ako sa zlepšiť. Vek 15+
11:00 -11:30 NJ, 12:00 -12:30 AJ
Naučme sa spolu nemecky alebo anglicky. Krátka ukážka iného prístupu k učeniu sa cudzích jazykov. Vítané sú aj deti s rodičmi.
13:00 – 15:00 Malina – hviezda dňa
Tvorivé dielne
15:00 – 16:00 Rodičovstvo, interaktívna prednáška
Ako byť praktickým rodičom a nezblázniť sa z toho?

 1. Detský trh, dvor Panenská 8

Celý deň Detský trh
Podporte najmladšiu generáciu trhovníkov kúpou ich milých výrobkov, vyradených hračiek alebo vlastnoručne vyrobených koláčikov!
Celý deň Vyrob si svoj transparent na záchranu klímy
Workshop pre deti a rodičov a nerodičov a nedeti. Čo môžeme robiť na zvrátenie klimatickej krízy? Dožadovať sa zodpovedného správania (aj) inteligentnými vtipnými a fotogenickými transparentmi.

 1. Modlitebňa Evanjelickej cirkvi metodistickej, Panenská 10, 1. posch.

10:00 Evanjelické – metodistické bohoslužby 

 1. Pódium Miloša Ruppeldta, ZUŠ, Panenská 11

11:00 – 11:40 Konvergencie – medzinárodný festival komornej hudby
Koncert účastníkov medzinárodných kurzov komornej hry Konvergencie 2019 spolu s lektormi, uvádza J. Lupták.
12:00 – 12:40 Music Park, koncert
Vystúpenie školskej kapely ZUŠ M. Ruppeldta.
13:00 – 13:30 Konzervatórium Tolstého, koncert
Žiaci bratislavského Konzervatória vás prevedú španielskymi rytmami, zavedú vás do krajiny rozprávkových bytostí, pohybového divadla a noviniek zo sveta populárnej hudby.
14:00 – 14:30 Slákmatraf, koncert
Slákmatraf je voľné zoskupenie priateľov klasickej a súčasnej komornej hudby. Zahrajú v septete: 4 husle, viola, violončelo a kontrabas.
15:00-15:40 Tibor Feledi trio, koncert
Trojica hudobníkov obľubujúca nad-žánrový jazz-fusion a moderný groove, zahrá v (takmer) akustickom prevedení výber skladieb svojich obľúbených interpretov súčasného jazzu.
16:00 – 16:45 Dorota Nvotnová
Hudobníčka, herečka a cestovateľka Dorota Nvotová nahrala koncom minulého roka album „More”. Nový album predstaví v trochu inom šate, sólo s klavírom.
Celý deň Urban Relax SUSEDSKÝ PROGRAM
Krátke uvoľňovacie masáže susedky masérky na špeciálnej stoličke.

 1. Dvor číslo 13, Panenská 13

Celý deň 110 rokov Bugatti, výstava veteránov
Design Veteran Car Club Bratislava pre návštevníkov vystaví sedemnásť historických Bugatti. Nebude chýbať ani najslávnejší Type 57 v troch rôznych prevedeniach.
14:15 Koncert Funny Fellows
Swingová hudba, humor, zábava. Swing sa predsa k veteránom najviac hodí!

 1. Potulná galéria nomadSpace, Štetinova

Celý deň Potulná galéria hravou formou upozorňuje na problematiku extrémizmu, xenofóbie a rasizmu. Ich poslaním je motivovať ľudí ku kritickému mysleniu, upozorniť ich na potrebu tolerancie a porozumenia s menšinami.

14:00 – 17:00 Kundy Crew, workshop v spolupráci s galériou

 1. Next Apache, Panenská 28

13:00 – 13:40 Grand Buffet, koncert
Pulzujúca elektronická hudba z kuchyne Petra Lipa jr.
14:15-14:35 Katarína Králiková – Spolky v Prešporku SUSEDSKÝ PROGRAM
Rozprávanie o tom, ako sa v minulosti obyvatelia Bratislavy spájali do spoločenstiev s cieľom zlepšiť svoj život, svoju bezpečnosť, svoje vzdelanie, zdravie, vzťahy či prostredie.
15:00-16:00 Otázky a odpovede s Matúšom Vallom
Spýtajte sa primátora Bratislavy všetko, čo Vás zaujíma. Moderuje Jakub Jošt.

 1. Veľký kostol

10:00 Kantátové služby Božie
V podaní  súboru Solamente naturali zaznie skladba J. S. Bacha určená na 13. nedeľu po Svätej Trojici. (Návštevníci Dobrého trhu, zaujmite miesto v kostole do 10:00 hod.)

 1. Bratislava Hostel, Panenská 31

14:30 Yoga House: Ukážka jogy a acrojogy na ulici
Celý deň Skúste si acrojogu vo dvore hostela
Rozhovory o joge, o vašich potrebách a možnostiach v Yoga House. Spýtajte sa na čokoľvek, čo vás ohľadom jogy zaujíma a súťažte o permanentku

 1. Goetheho inštitút , Panenská 33

10:00 – 16:00 Deň v Goetheho inštitúte
Čakajú vás vyradené jazykové a spoločenské hry v knižnici, nemecké knihy a časopisy zdarma, posedenie pri káve v átriu, informácie o nemčine a nemeckej kultúre, knižnica vecí, súťaže, bezplatný zápis do knižnice a workshop upcyklovania tričiek. 

 1. Rakúske kultúrne fórum, Hodžovo námestie 1/A

14:00-14:45, 15:00-15:45 Kleztango & Beyond
Koncert klezmerového dua z Viedne: Moritz Weiß (klarinet, basklarinet), Ivan Trenev (akordeón)

 

 

 

Organizátor Punkt, o.z. | Partner pre komunity Nadácia VÚB | Partneri Bratislavský samosprávny kraj, MČ Bratislava Staré Mesto, Hlavné mesto SR Bratislava, BKIS, Slow Food Pressburg, INCIEN, Bittner, Europapier, Textile House, Zelený vzdelávací fond | Partner pre technické zabezpečenie MT Agency, Dolphin, JRK, OLO, Bora Group s.r.o., Praeda Holding s.r.o. | Programoví partneri Rakúske kultúrne fórum, Next Apache, Artforum, ZUŠ Miloša Ruppeldta, Goethe institut, VŠMU, [fjúžn], Imagine Development, My Piano, Yamaha, Konvergencie, Space Galéria, Klub pod Lampou, Design Veteran Car Club Bratislava | Mediálni partneri Agentúra SITA, Staromestské noviny, in.ba, Rádio_FM, týždeň

 

Projekt sa realizuje s finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja

 

 

2019-09-14T15:32:18+00:00