GASTRO PREDAJCI 2019-02-12T18:38:07+00:00

CHCETE PREDÁVAŤ? SKVELÉ!

Snažíme sa, aby Dobrý trh bol prehliadkou najlepšieho slovenského tovaru. Pre našich návštevníkov starostlivo vyberáme len poctivých predajcov, ktorých produkty vynikajú kvalitou alebo originálitou. Ak máte takúto ponuku, neváhajte sa prihlásiť.

KRITÉRIÁ VÝBERU

Pri výbere predajcov sa sústreďujeme na rôznorodosť, autenticitu, jedinečnosť. Hľadáme originálne produkty vyrobené na Slovensku.

Pri potravinových produktoch uprednostňujeme lokálnych farmárov a malovýrobcov, skúmame spôsob výroby a ohľad na životné prostredie. Pozeráme sa na typ produktu, kvalitu, pôvod, výrobu či spracovanie, sezónnosť a udržateľnosť. V prípade potravín, ktoré nie je na území SR možné vypestovať či vyrobiť, prihliadame na farmársky pôvod, remeselnú výrobu (BIO a Fair Trade).

ČASTÉ OTÁZKY

NA TRHU

Dobrý trh začína vždy o 10:00. Dovoz tovaru autom by mal skončiť najneskôr o 8:30, odvoz z Dobrého trhu bude možný najskôr hodinu po skončení akcie. Ak ste si od nás prenajali stánok, nájdete ho od 7:30 na mieste,ktoré vám bolo pridelené.  Prosím pamätajte na to, že dosku stánku je pri používaní potrebné prekryť minimálne obrusom a odovzdať ho v stopercentnom stave. Pripojenie k elektrine bude pripravené podľa údajov z vašej registrácie. Prineste si, prosím, vlastnú rozdvojku, predlžovačku a igelity v prípade dažďa.