Dobrý trh na Jakubovom námestí bude ešte väčší, ešte lepší a ešte krajší!

Na jeden deň zmiznú z celého námestia autá a trh sa rozšíri na obidve ulice. Dôvodom je obrovský záujem zo strany predajcov a naša snaha dať im, čo najviac priestoru. Keďže Jakubák pripravujeme v spolupráci s organizáciou Slow Food Pressburg, viac bude aj predajcov pod ich hlavičkou. Na Jakubáku sa dobre najete, stánkov s poctivým jedlom bude ešte viac a navyše pribudne príjemná zóna na sedenie.

Na námestí nájdete tri pódiá, prvé Pódium Bratislavského samosprávneho kraja bude už tradične pre deti, novinkou bude špeciálne Slow Food&Folkie pódium venované hnutiu Slow Food a zároveň pesničkárom, tretie zastreší festival [fjúžn]. Práve s [fjúžn] je spojené podujatie Asia Days, ktorému bude patriť časť Jakubáku !
​Dobrý trh na Jakubovom námestí sa blíži, je sa na čo tešiť!

Dobrou správou pre susedov je možnosť preparkovať svoje auto na parkovisko Západoslovenskej energetiky, za rohom od námestia.

PS: Ak ste naši susedia, parkujete na Jakubovom námestí a máte záujem o parkovanie v ZSE, ozvite sa nám nám: zašlite EČ auta na mail: parkovanie.dobrytrh@gmail.com, alebo SMS na t.č.: 0903 270 575 do piatku 22.4.2016 do 15:00.

2017-08-10T19:55:33+00:00