Dobrý Trh!

PUNKT hľadá posily!

Do nášho tímu hľadáme administratívnu posilu na pomoc s prípravou Dobrého trhu a konferencie WhatCity.

Čo bude tvojou náplňou práce?
- plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci organizácie (cashflow),
- vypracovanie rozpočtov jednotlivých projektov a kontrola ich plnenia,
- kontrola finančnej dokumentácie,
- príprava podkladov pre účtovníčku,
- príprava podkladov pre finančné vyúčtovanie projektov,
- úhrada zmlúv a faktúr,
- komunikácia s inštitúciami – daňový úrad, sociálna poisťovňa a pod.
- a spolupráca pri vypracovávaní fundraisingových žiadostí.

Aké by si mal/a spĺňať požiadavky?
- mať skúsenosť s tvorbou rozpočtov,
- byť absolútne precízny/a a dôsledný/a,
- mať silne vyvinutý zmysel pre zodpovednosť a systematickosť,
- vedieť sledovať deadliny, svoje aj projektové,
- byť zvyknutý na prácu z domu,
- vedieť komunikovať v anglickom jazyku slovom aj písmom
- a veľkou výhovu je predchádzajúca skúsenosť s fundraisingom.

Čo ti ponúkame?
- prácu na cca 20 hod./týždenne v malom tíme,
- možnosť spolupodielať sa na zaujímavých projektoch v oblasti urbanizmu, mestotvorby, budovania komunít a rozvoja miestnej ekonomiky,
- prácu z domu a flexibilný pracovný čas – ideálne aj pre ženy na materskej alebo rodičovskej dovolenke
- a prácu na živnosť alebo dohodu so začiatkom od 1.3.2016.

V prípade, že ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj štrukturovaný životopis na: michala.hrnciarova@gmail.com do 15.2.2016. Do predmetu emailu prosím uveď Punkt_Financny asistent a do emailu pár vetami opíš svoje predchádzajúce skúsenosti a tiež to, prečo ťa ponuka zaujala. Ďakujeme :)