PRIHLÁŠKA 2018-04-05T20:54:02+00:00

VYBERTE SPRÁVNU PRIHLÁŠKU

POSTUP PRIHLÁSENIA

1. Na Dobrom trhu máme viacero prihlášok pre vaše rôzne aktivity. Ste predajca, predajca hotového jedla, neziskovka, chcete predávať na detskom trhu alebo sa zapojiť do programu? Vyberte si správnu prihlášku.

2. Vyplňte v prihláške informácie o sebe a svojom produkte. Dajte nám vedieť, či si chcete prenajať stánok, či potrebujete elektrinu a koľko miesta potrebujete na svoje aktivity.

3. Pošlite potrebné dokumenty na adresu prihlaska@dobrytrh.sk najneskôr do 48 hodín od prihlásenia.

4. Kvôli prípravám na trh uzatvárame prihlášku viac ako mesiac pred Dobrým trhom. Sledujte termíny uzávierky, zverejníme ich na našom webe, facebooku alebo newslettri.

5. Pár dní po uzávierke vyberáme predajcov na ďalší trh. To, či sme vás vybrali alebo nie, vám dáme vedieť hneď, ako bude zoznam uzavretý.

6. V prípade akceptácie, prosím, uhraďte poplatky za predajné miesto či stánok čo najskôr.

7. V rámci našej filozofie bez odpadu je podmienkou účasti na Dobrom trhu zabezpečenie kompostovateľného riadu a obalov. Objednávku tanierov, príborov či pohárov vám doručíme až domov. V prípade, že sa vám riady minú, bude zásoba takéhoto tovaru dostupná aj priamo na trhu.

8. Pár dní pred Dobrým trhom posielame finálne informácie o rozmiestnení stánkov, mapu trhu a inštrukcie k dovozu. Pozorne si ich preštudujte.

A je tu deň D!